Betonarme Silo Çözümleri

  • Anasayfa
  • Betonarme Silo Çözümleri | Yüksek Kalite 26 Yıllık Tecrübe
Hizmetler
Bize Ulaşın
Katalog

Projeleriniz için Betonarme Silo Çözümleri

İnşaat sahasının kurulduğu alanlarda ihtiyaç duyulan malzemelerin toplanması için Betonarme Silo kurulur. Betonarme Silo inşaatın yapım aşamasında önemli bir kompleks yapı oluşturmaktadır. Silo, dural yapısı ile bu yapı içerisindeki muhafaza süreçlerinde seçkin bir depolama elemanıdır.
Betonarme Silo kaplamasında; beton hazırlama, depolama ve temini kapsamında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlara erişim sağlanmaktadır. Şantiye ve inşaat aşamasında ihtiyaç doğrultusunda hazırlanan malzemeye her zaman en rahat şekilde ulaşılmalıdır. Bu nedenle beton santraline özellikle ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca üretim makinelerinden çıkacak harcın muhafazasına da yatırım yapmak gerekiyor.
Firmalardan gelen talepler doğrultusunda üretim alanına göre fabrikaların kurulması gerekmektedir. Bu seçenekler talep edilen özellik ve hacimlere göre değişiklik gösterebilir.

Betonarme Silo Nedir?

Şantiyenin kurulduğu bölgelerde betona en hızlı ve kolay şekilde ve istenilen gestalt ile ulaşabilmek için Betonarme Silo kurulması gerekmektedir. Otokritik öneme sahip Betonarme Silo vasıtasıyla karışıma verilen konglomera malzemelerin birleştirilmesiyle hazırlanan harcın muhafazası sağlanır. İnşaat ve yapıların tasarım aşamasından sonra kurulan beton santrallerinde üretilen betonun sürdürülebilir kullanımı için silolara ihtiyaç duyulmaktadır. Silolar, fiziksel yapısı spekülatif olarak kullanıma hazır hale getirilmiş betonun depolanması için kullanılan büyük dikey depolardır. Beton fabrikalarında çalışılacak alan, çalışılacak süre gibi birçok kritere göre nasıl bir Betonarme Silo oluşturulacağına karar verilir. Bu aşamada kullanıcılar için en uygun ve avantajlı şekilde oluşturulan ekipman ve tesis silosu ile hizmet tipi belirlenir.

  • Yüksek Kaliteli Sistemler
  • Hızlı İnşaat
  • Tecrübeli Ekip

Betonarme Silo Maliyeti

İnşaat alanında ihtiyaç duyulan beton üretiminin devamlılığı için karıştırılan beton harcının doğru kriterlerde ve koşullarda depolanması gerekmektedir. Silo; Üretilen betonun uygun değer ve koşullarda depolanması için en zorunlu üretim birimidir. Firmamız Betonarme Silo imalatı konusunda hizmetlerine devam etmektedir. Hangi tip Betonarme Silona ihtiyacınız olduğuna bizimle birlikte karar verebilirsiniz. Üretim alanınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru tespit için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Firmamız bünyesinde Betonarme Silolarının hizmete alınması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.