Özel Üretim Makina İmalatı | Yüksek Kalite 26 Yıllık Tecrübe

  • Anasayfa
  • Özel Üretim Makina İmalatı | Yüksek Kalite 26 Yıllık Tecrübe
Hizmetler
Bize Ulaşın
Broşürler

Maske Makinaları ve Çeşitleri Nelerdir?

Maske yapım makinesi türleri temel olarak, özellikle salgın hastalıklar sırasında yeni iş kolları oluşturmaya veya mevcut iş potansiyelini artırmaya yardımcı olmak için maske üretmek için kullanılan makinelerdir. Maskeler eski çağlarda günlük hayatta ve çeşitli faaliyet alanlarında kullanılsa da salgın hastalıklar gibi dönemlerde çok daha gerekli hale geliyor. Salgınlarda kendilerini ve çevrelerini korumak isteyenler taktıkları maskeler sayesinde hem salgının yayılmamasını sağlıyor hem de hastalığa karşı önlem alıyorlar. Maske kullanımının yaygınlaşması maske yapım makinelerini de önemli kılmaktadır çünkü maskelerin belirli bir standarda sahip olmasını sağlamak ve aynı zamanda hızlı bir şekilde maske üretebilmek için maske yapım makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Geniş ürün yelpazesinde yer alan maske makinaları özellikleri bakımından farklılık gösterse de genel olarak iç kulak ve dış kulak, burun deliği ve gövde üreten makinalardır. Makinelerin en büyük özelliklerinden biri de modeli ne olursa olsun hijyen sağlamasıdır. Yani maske yapan makinelerin el değmeden üretilmesini sağladığı için çok önemli. Otomatik olarak üretilen maskeler de makinelerde istenilen adetlerde paketlenmektedir. Paketleme işlemi bittikten sonra üzerine marka isminin yazdırılması en doğrusudur. Bu kapsamda özellikle salgın dönemlerinde tamamen bozulmadan üretilen maskeler, sağlığın korunması açısından faydalıdır.
welding-positioner

Kaynak Pozisyoneri nedir?

İki farklı tip kaynak konumlayıcı vardır: hidrolik kaynak konumlayıcılar ve dişli kaynak konumlayıcılar. Kaynak pozisyonerleri sayesinde üzerinde bulunan parçaları birleştirme ve kaynak yapmaya en uygun pozisyona getirebilir ve bu sayede kolay, konforlu ve kaliteli bir kaynak yapabilirsiniz. Kaynak pozisyonerleri, kaynak operatörünün iş parçasını en uygun açıyı ayarlayarak döndürmesini sağlayarak daha kolay ve kaliteli kaynak yapılmasını sağlar. Ayrıca kaynak pozisyonerler malzemenin ağırlığına göre zemine sabitleme imkanına sahiptir.
 
Kontrol sistemi, kaynak pozisyoner tablosu dönüş hızlarını kolayca ayarlar. Ayrıca kaynak pozisyonerleri kolon kol sistemleri ile senkron çalışacak şekilde ayarlanabilmektedir. Kaynak pozisyonerleri zorlu çalışma koşullarına dayanacak sağlam gövde yapısı ile imal edilmekte, kolay montaj için tabla üzerinde kanallar bulunmakta, hassas hız kontrolü sağlanabilmekte, giriş ve çıkışlar sistem otomasyonuna bağlanabilmekte ve gerilim koruması içermektedir. ve kontrol sistemi. Ayrıca opsiyonel olarak manuel veya dijital kontrol sistemine sahiptir, bu sayede kaynak işlemlerinde büyük rahatlık sağlar.
  • Yüksek Kaliteli Sistemler
  • Hızlı İnşaat
  • Tecrübeli Ekip