Yeni Çimento Fabrikası İnşaat Çözümleri

  • Anasayfa
  • Yeni Çimento Fabrikası İnşaat Çözümleri
Hizmetler
Bize Ulaşın
Katalog

Yeni Çimento Fabrikası İnşaat Çözümleri

Yeni Çimento Fabrikası İnşaatı, hammadde kırıcıdan paketleme aşamasına kadar olan ünitelerin anahtar teslimi sürecini kapsamaktadır. Proje, inşaat, inşaat ve montaj aşamalarında hammadde kırıcı, istifleyici, döner fırın, farin değirmeni, ön ısıtıcı, geri kazanım, klinker silosu, çimento değirmeni, soğutucu ve paketleme ünitelerini uzman kadromuzla büyük bir titizlikle takip ederek, taahhütler zamanında tamamlanır ve taahhütlerimizin tamamı yerine getirilir. Bu aşamalarda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ön planda tutulmaktadır.
İnşaat sektörünün en önemli dalları arasında yer alan çimento sektörü, sektörel tecrübesi ve öncelikli hedefleri doğrultusunda kendine iyi bir yer edinmiştir.

Yeni Çimento Fabrikası İnşaatı

Çimento sektöründe yeni tesislerin kurulması, hammadde kırıcıdan paketleme aşamasına kadar olan ünitelerin anahtar teslimi teslimi faaliyetlerimiz arasındadır. Her bir ünitenin montajında, inşaat, proje, montaj ve imalat işleri uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle takip edilerek taahhütlerimiz zamanında tamamlanır ve daima kalite İSG sağlarız. önceliklidir.
Çimento fabrikaları için anahtar teslim çözümler üretmenin yanı sıra, Yeni Çimento ihtiyacı durumunda kırıcıdan paketleme aşamasına kadar her bir ünitede değişiklik, kapasite artışı ve ihtiyaç halinde bakım konusunda çözüm ortağınızız. Fabrika İnşaatı.

  • Yüksek Kaliteli Sistemler
  • Hızlı Bina
  • Tecrübeli Ekip

Yeni Çimento Fabrikası İnşaatı hakkında daha fazla bilgi

Çimento Öğütme
 
Paketleme ve yükleme
 
Silolar ve stok holleri
Yakıt Grafikleri
 
Konularında çok sayıda proje ürettik.
 
Kırıcı: Çimento üretiminde kırma işlemi, hammadde ocağında üretilen malzemenin fabrikada bulunan hammadde öğütme sistemine uygun boyuta getirilmesi işlemidir.
 
Firmamız Yeni Çimento Fabrikası inşaat ve montajında ​​birçok projede yer almıştır. Bakım hizmetleri konusunda da uzmanlaşmış olan firmamız, tecrübeli ekibi ve özel ekipmanları ile gövde plakaları, kırıcı rotoru, kırıcı çene değişimi, yol, hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakım hizmetlerini doğru montaj değerleri ile kısa sürede sağlamaktadır.
 
Homojenizasyon: Kırıcılardan gelen hammaddenin homojenize edilerek istiflendiği hammadde hazırlama bölümlerinden biridir. Firmamız çimento sektöründe kullanılan homojenizasyon stokholleri imalat ve montajı, çelik yapı imalat ve montajı, scraper loader ve stacker sistemlerinin imalatı ve montajı konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir.